Látkové plisé roletky

Výjimečně flexibilní, elegantní a výrazný dekorativní prvek do vašich oken. Žaluzie plisé představují velmi efektivní, dokonalý a estetický způsob zastínění. Materiálem pro stínění je speciální plisovaná látka. Díky své univerzálnosti a široké škále barev látek je plisé vysoce elegantním doplňkem každého moderního interiéru. 

Plisé jako jediný stínící prvek "umí" zastínit kruhová, trojúhelníková a jiná, tvarově složitá, okna. A obrovská výhoda je možnost stavání jak ze spodu tak i zvrchu. Je jen na vás, jak to zrovna potřebujete.

Výhody a nevýhody textilních roletek:

  • elegantní až luxusní vzhled
  • stahování podle přání
  • umístění do všech tvarů oken
  • bezúdržbové
  • vyšší pořizovací náklady

Účinnost plisé roletek

Stínící technika má v první řadě chránit interiér před slunečním zářením a jeho ohříváním. Z hlediska této funkce jsou možnosti plisé omezené. Resp. jsou na tom podobně jako ostatní interiérové zastínění. Tím, že jsou umístěny uvnitř, nemohou již zabránit průniku slunečního záření do bytu. Skla oken i vzduch se ohřívají. Jsou naopak funkční co se týká regulace světla v interiéru. Nicméně v nabídce jsou tkaniny odrážející sluneční záření spět na sklo. Takže se na ně určitě při výběru podívejte.

Co byste mohli vědět před objednáním

Rozhodli jste se pro textilní plisé roletky? Pak by vás mohlo zajímat ještě pár informací před pozváním technika k vám domů

Nejste stále rozhodnuti?
Zkuste se podívat ještě na tyto možnosti

Rolety den/noc
Textilní rolety
Horizontální žaluzie